Apka do modlitwy – made by Hermanice - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dominikanie z ustrońskich Hermanic nakłaniają do korzystania z aplikacji modlitewnej, do której powstania walnie się przyczynili.

Apka Hermanice

W aplikacji pod nazwą Nasze modlitwy występują prośby o uzdrowienie z poważnych chorób, o rozwiązanie kryzysów w małżeństwach, o wyjście z uzależnienia. Użytkownik może też utworzyć prywatną intencję. Będzie widoczna tylko dla niego, ale program daje też możliwość jej upublicznienia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aplikacja pomaga też znaleźć stosowną do potrzeby modlitwę, pośród wieluset.

Stworzyli ją młodzi programiści, związani z Ustroniem i Gliwicami, a projekt prowadzony jest pod opieką zakonu Dominikanów z Hermanic. Bezpłatną aplikację pobrać można TUTAJ.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę