Szansa dla małych kucharzy - smaki Śląska Cieszyńskiego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Każdy talent, już od najmłodszych lat, należy pielęgnować. Twoje dziecko zawsze podjada, gdy coś pichcisz w kuchni? A może z własnej inicjatywny garnie się do gotowania? W takim razie ta propozycja może być dla Ciebie.

Esprit2

Tylko do 30 kwietnia jest czas, by zgłosić swoją pociechę do rewolucyjnego konkursu EspritChef Junior. Dzieci i młodzież w wieku 8-14 lat na początku przejdą etap eliminacji oraz półfinału, by później zmierzyć się w finale, organizowanym na ustrońskim rynku. W międzyczasie odbędą się jeszcze profesjonalne warsztaty w RM Gastro. Nie może zabraknąć również gości specjalnych: Krzysztof Gawlik - MasterChef, Mateusz Czekierda - Top Chef Polska, Michał Bałazy - Kucharz polskich Prezydentów, Elżbieta Wantulok - miłośniczka dobrej kuchni.

Coś dobrego ze Śląska Cieszyńskiego - tradycyjne smaki w nowym wydaniu! Wypełnij formularz na: https://www.esprit-akademia.pl/  lub w biurze Akademii Esprit przy ul. Daszyńskiego 2 w Ustroniu.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę