Znów polska szarża na Słowacji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na nagraniu widać, jak polski kierowca, uciekając przed policją, łamie kolejne przepisy i stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

2Szarza na Slowacji

Jesienią doszło do śmiertelnego wypadku na Słowacji, którego sprawcami byli ścigający się polscy kierowcy. O tym tragicznym zdarzeniu, które miało miejsce niedaleko Dolnego Kubina, głośno było zarówno na Słowacji, jak i w Polsce. Pojawiały się przypuszczenia, że w konsekwencji służby słowackie będą na Polaków zwracać szczególną uwagę. Polski kierowca został znów zauważony. Policjanci opublikowali nagranie jego jazdy. Raczej nie była to „szczególna uwaga”, a naturalna konsekwencja stylu jazdy.

 Kolizja i ucieczka

Kierowca Mazdy 323 z polskimi tablicami rejestracyjnymi uczestniczył w kolizji drogowej w rejonie orawskim i oddalił się z miejsca zdarzenia. Patrol policji, jeden z wielu zaangażowanych w poszukiwania, zauważył to auto na drodze pomiędzy Dolnym Kubinem a Rożemberokiem. Kierowca nie zatrzymał się jednak na żądanie mundurowych i uciekał długo przed nimi, łamiąc po drodze wiele przepisów drogowych. Ostatecznie został zatrzymany w okolicy miejscowości Hubova.

 Dodatkowy balast

Jak podała słowacka policja na swojej stronie społecznościowej, uciekającym kierowcą okazał się 20-letni Polak. W chwili zatrzymania był trzeźwy, natomiast w jego samochodzie znaleziono marihuanę. Być może to był powód jego szarży. Teraz będzie odpowiadał również za posiadanie tych środków. Trwają szczegółowe dochodzenia odnośnie kolizji i ucieczki. Słowacka Policja, w komunikacie o zdarzeniu, akcentuje bezkompromisowość w stosunku do kierowców, którzy swą bezwzględną i arogancką jazdą zagrażają nie tylko życiu, ale także życiu innych użytkowników dróg.

Film z pościgu można zobaczyć poniżej TUTAJ.

 

Udostępnij

0
-5
5
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę