Święto Trzech Braci w ten weekend - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już w piątek po dwóch stronach Olzy rozpocznie się Święto Trzech Braci, które potrwa przez 3 dni - znamy dokładny program, a w nim m.in. Margaret, Grubson, Wanda i Banda, czy Kabaret pod Wyrwigroszem.

Swieto Trzech Braci FB

“W tym roku oprócz dużej sceny głównej na cieszyńskim rynku zaprosimy najmłodszych uczestników Święta Trzech Braci do udziału w wydarzeniach wokół sceny, która stanie na Starym Targu. Oprócz tego w Otwartym Klubie Browaru Zamkowego Cieszyn zagrają zespoły lokalne!” - piszą organizatorzy. Na jakie atrakcje możemy liczyć?

Piątek - Margaret, Grubson

Świętowanie rozpocznie się na Starym Targu, gdzie najmłodsi będą mogli podziwiać występ Teatru Lalek Bajka oraz uczestniczyć w warsztatach i animacjach. Później o 16.50 wyruszy spod Ratusza korowód mieszkańców, który swoją trasę zakończy na Moście Przyjaźni. Od 17.15 wszystkie atrakcje będą już czekać na Rynku, gdzie wystąpi Akademia Dźwięku, wprowadzając wszystkich w uroczystą inaugurację o godz. 17.30. Na największe gwiazdy poczekamy do 18.00, kiedy to wystąpi Margaret oraz Grubson o godz. 20.00. Późnym wieczorem o 22.00 w Otwartym Klubie Browaru Zamkowego Cieszyn zagrają zespoły lokalne.


Sobota - Wanda i Banda, Nocny Kochanek

W sobotę już od samego rana będzie się dużo działo na Scenie na Starym Targu. Od 10.00 przywitają nas m.in Studio Tańca Relieve,czy Zespół Pieśni i Tańca im. Janiny Marcinkowej oraz warsztaty rodzinne skierowane w szczególności dla dzieci. O 16.30 wystąpi Amatorska Grupa Gitarowa, a o 17.00 zostaną przyznane nagrody miasta Cieszyn z dziedziny sportu. O 17.30 koncert dadzą Ramolsi, dwie godziny później o 19.30 Wanda i Banda, a o 21.30 Nocny Kochanek - klubowe afterparty od 23.00 w Otwartym Klubie Browaru Zamkowego Cieszyn.

Niedziela - Kabaret pod Wyrwigroszem, The Postman, Mateusz Mijal

Ostatniego dnia na scenie o godz. 12.00 jako pierwsza zagości Orkiestra Dęta “Cieszynianka”, o godz. 13.00 odbędzie się koncert dla dzieci zespołu Siostry Wajs i Stonoga, o 14.00 zaprezentuje się Polandia, a o 16.00 wystąpi Teatr na Dłoni z Musicalem Klucz. Również o 16.00, tym razem na Scenie na Rynku, rozśmieszać nas będzie Kabaret pod Wyrwigroszem. O 17.30 nastąpi prezentacja miast partnerskich Cieszyna, “Polscy Beatelsi”, czyli The Postman zagrają o 19.30, a o 21.00 wystąpi Mateusz Mijala.

Oprac. MG.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę