Autobusy zamiast pociągów między Milówką a Zwardoniem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od dziś (2 września) nie kursują pociągi Kolei Śląskich  pomiędzy Milówką a Zwardoniem. Sytuacja taka ma trwać do października.

Koleje Slaskie moje lato

Za pociągi, pojawi się Zastępcza Komunikacja Autobusowa.

– PKP Polskie Linie Kolejowe zaplanowały prace remontowe siedmiu przepustów, znajdujących się na odcinku Milówka – Zwardoń. Roboty obejmą też wymianę elementów nawierzchni i podbicie torów. Prace, według planów, prowadzone będą do 11 października. Zapewniona została zastępcza komunikacja autobusowa i z tego, co nam wiadomo, działa bez problemów– powiedziała Magdalena Iwańska z biura prasowego spółki Koleje Śląskie.
Oznacza to, iż od dziś pociągi KŚ linii S5 z Katowic do Zwardonia będą dojeżdżać do Milówki, gdzie nastąpi przesiadka do autobusów, które dowiozą pasażerów do stacji: Milówka Zabawa, Rajcza, Rajcza Centrum, Rycerka, Sól, Sól Kiczora, Laliki, Zwardoń.

Pociąg PKP Intercity SOŁA relacji Białystok - Zwardoń oraz Zwardoń - Warszawa Wschodnia - kursować będzie tylko w relacji do i z Żywca, skąd do Zwardonia przez Węgierska Górkę, Milówkę, Rajczę Centrum, Sól kursować będzie ZKA.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę