Zbiórka w Zarzeczu dla szpitala i ośrodków wychowawczych. Przyłączmy się - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rada Sołecka w Zarzeczu wspólnie z Zakładem Doskonalenia Zawodowego - Zespół Szkół w Bielsku-Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego organizuje zbiórkę pomocy dla dzieci.

armchair-2526977 1920

Prowadzone są dwie inicjatywy: 

Akcja 1.

Zbiórka pluszaków oraz gier planszowych dla dzieci z Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej które zostaną wręczone jako prezent 6 grudnia br. Wielu z nas ma pluszaki czy zabawki po dzieciach które z tego już wyrosły, podarujmy im drugie życie! Te zabawki mogą uszczęśliwić dzieci które święta spędza w szpitalu.

Akcja 2.
Zbiórka środków higieny osobistej typu żele pod prysznic, szampony, proszki do prania itp. Dla dzieci ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bielsku-Białej oraz ośrodka w Żywcu. Rzeczy które są podstawą do normalnego funkcjonowania często brakuje, dla nas jest to parę groszy dla nich wielka ulga w codziennej pomocy dzieciom.

Zbiórka trwa do czwartku 5 grudnia br. Gdzie? Dom Ludowy w Zarzeczu (ul. Beskidzka 40), codziennie w godzinach 19.00 - 20.00
Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 519731101.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę