Ciemności kryją gminę Jeleśnia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gmina gasi latarnie, co może sprzyjać włamywaczom, a na pewno utrudnia pieszym poruszanie się.

lodygowice

 "Bardzo prosimy o interwencję w sprawie wygaszenia świateł w całej gminie Jeleśnia. jest coraz niebezpieczniej, włamania i rozboje w Węgierskiej Górce, a w Jeleśni zapanowały ciemności . Kilkanaście lat temu pisaliśmy do Rady Gminy pisma o oświetlenie, a obecna rada zgasił światło w całej gminie Jeleśnia. Bardzo prosimy o pomoc w imieniu mieszkańców".

Taka uwaga dotarła do naszego portalu, na temat nocnego problemu w gminie Jeleśnia. Niedawno w czasie sesji Rady Gminy radni przegłosowali gaszenie latarni ulicznych w godzinach 23.40 - 03.30, za wyjątkiem Rynku w Jeleśni i ul. Szczytniki w Korbielowie. Dla osób, którym przyjdzie poruszać się po chodnikach i ulicach w tych godzinach jest to duży problem, a wręcz niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub też mienia.

Warto przypomnieć, że na ten problem zwracał uwagę w ostatniej kampanii wyborczej niejeden kandydat na radnego gminy Jeleśnia. 

Zwróciliśmy się do Urzędu Gminy Jeleśnia z zapytaniem o podłoże takiej decyzji i szanse na zmianę sytuacji w kontekście doniesień policyjnych o włamaniach.      

Udostępnij

38
+27
11
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę