Rap o Czernichowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To często ostatnio uprawiany gatunek muzyczny w kontekście sytuacji zdrowotnej. Żywieccy ratownicy użyli go jednak w trochę innym celu, niż w ramach słynnego #hot16challange.

Czernichow rartownicy XX

Zakończyły się działania w ośrodku opieki Ad Finem w Czernichowie. Pozostali tam pacjencji są ewakuowani. Na swojej stronie społecznościowej ratownicy medyczni powiatu żywieckiego dokonują specyficznego podsumowania. Najpierw liczbowego, a potem za pomocą teledysku, którego warto posłuchać, znajduje się poniżej.

"Podsumowując Czernichów od ostatniego weekendu kwietnia zrealizowaliśmy do ośrodka 79 wyjazdów, podczas których udzieliliśmy świadczeń medycznych dla 295 pacjentów, oprócz tego Żywiecki wymazobus pobrał łącznie 223 wymazy. Szacun dla wszystkich. Ekipie dziękujemy za przysłanie filmiku."

Udostępnij

3
+1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę