W amfiteatrze po operetce - Zenek Martyniuk - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W odstępie zaledwie tygodniowym będziemy mieć w Żywcu dwie, jakże odmienne od siebie gatunkowo imprezy muzyczne w Amfiteatrze Pod Grojcem.

Zenek 2

W najbliższą sobotę, 15.07 o godz. 19.00 zaprezentuje się Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej ze spektaklem pod tytułem „Operetki czar”. Rzadki to gatunek, jak na nasze miasto.
Niecały tydzień później natomiast, 21.07 o godz. 21.00 wystąpi słynny ostatnio Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. Że to dobra wiadomość dla fanów disco polo, które to Akcent prezentuje, świadczy zapewne bardzo wysoka frekwencja, jaką odnotowano niedawno podczas Podbeskidzkiej Gali Disco Polo.
Zenek Martyniuk wiele zrobił ostatnio, miej lub bardziej celowo i świadomie, by stać się sławnym. W którymś momencie został ulubieńcem prezesa TVP. Był jednym z bardzo niewielu wykonawców muzycznych, którzy na przełomie maja i czerwca nie odmówili występu na niedoszłym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. To jednak nie koniec. Niedawno ukazała się książka biograficzna o nim autorstwa Martyny Rokity pt. „Życie to są chwile”. Ale to wciąż jeszcze nie wszystko. Wczoraj portale internetowe, zajmujące się głównie życiem celebrytów doniosły, że powstanie film o Martyniuku. Ma być gotowy w przyszłym roku, a scenariusz napisze Katarzyna Jungowska, córka Grażyny Szapołowskiej. Główną rolę zagra zawodowy aktor.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę