W Korbielowie powstaje społeczna kawiarnia i centrum sportu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Korbielowie powstaje niekomercyjna kawiarnia społeczna „Cafe Siena” i centrum sportu.

budynek2 CafeSiena

Dzięki wielu staraniom, po 15 latach negocjacji, Dominikanom z Korbielowa udało się zakupić budynek, który postanowili przeznaczyć na potrzeby mieszkańców. Zdecydowano, że w budynku znajdzie się niekomercyjna kawiarnia, w której nie tylko będzie można napić się darmowej kawy, czy spotkać ze znajomymi, ale także wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych, artystycznych czy naukowych, proponowanych przez Fundację Dobry Widok.

Dodatkowo, zgodnie z dewizą "w zdrowym ciele, zdrowy duch", wygospodarowane zostanie także miejsce na centrum sportu - siłownię i salę fitness z pełnym wyposażeniem i zapleczem.

Dzięki staraniom i pracy Dominikanów, a także pomocy wielu wspaniałych osób, w Korbielowie trwają intensywne prace remontowe, a otwarcie nowego miejsca spotkań odbędzie się już za parę tygodni. Aby jednak móc dokończyć prace, a później wyposażyć kawiarnię i centrum sportu w odpowiednie sprzęty, potrzebne są spore zasoby finansowe. Dlatego zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zrzutce zorganizowanej przez Fundację Dobry Widok i wsparcia tej inicjatywy choćby symboliczną kwotą -> https://zrzutka.pl/aaysnc

Udostępnij

7
+7
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę