Poszkodowani w wypadkach i zatrzymani nietrzeźwi. Święta na drogach powiatu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do wypadków doszło w Cieszynie i Drogomyślu. Osoby "pod wpływem" natomiast zatrzymywane były w Mnichu.

policja copy

Okres świąteczny był szczególnie pracowity dla policjantów cieszyńskiej drogówki, którzy czuwali  nad bezpieczeństwem podróżujących. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości, korzystanie z pasów bezpieczeństwa oraz respektowanie przepisów ruchu drogowego, szczególnie stosowanie się do obowiązujących ograniczeń prędkości. Policjanci sprawdzali również każdorazowo stan techniczny pojazdów.

Podczas długiego weekendu policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe. Pierwszy wypadek miał miejsce w sobotę na ul. Stawowej w Cieszynie. 45-letni mężczyzna, obywatel Republiki Czeskiej, kierując swoją skodą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. 26-letni mieszkaniec Cieszyna został przewieziony do szpitala. Do drugiego wypadku doszło dziś w nocy o godz. 1.30 na granicy Drogomyśla i Ochab. Jadący „Wiślanką” w kierunku Katowic golf wywrócił się na jezdni. 21-letni kierowca z Rybnika chcąc uniknąć zderzenia z psem wykonał manewr, który oprowadził do wywrócenia pojazdu. Kierujący samochodem został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala , pozostali trzej uczestnicy byli przewożeni do szpitala karetkami pogotowia.

W takcie świątecznego weekendu zatrzymano również dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszego zatrzymała cieszyńska drogówka już w piątek, na ul. Bielskiej w Mnichu. 30-latek z naszego powiatu miał 0,7 promila alkoholu we krwi. Następny nietrzeźwy kierowca  został zatrzymany w sobotę przez policjantów ze Strumienia- wpadł również w Mnichu, ale na ul. Cieszyńskiej. 29-latek miał 3 promile. Z kolei w poniedziałek funkcjonariusze drogówki w Chybiu na ul. Bielskiej zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem 62-latka, który był trzeźwy, ale kierować nie mógł, ponieważ miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę