Kartka antylewacka i jeszcze kilka "anty". Właściciel coś o niej wie? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na stronie facebook Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych pojawił się dziś post ze znamiennym zdjęciem, dotyczącym powiatu cieszyńskiego.

osrodek bad eaz

 Grafika opatrzona jest adresem: Piekarnia Byrdziak ul. św. Ojca Pio, Harubutowice, woj. śląskie. Poniżej widnieje kartka z adnotacją, jak to wstęp wzbroniony byłym funkcjonariuszom PZPR, UB, SB Ormo, lewakom i innym wrogom IV RP. Konkretnie wygląda to tak:

osrodek bad eaz

Z uwagi na niedzielę nie udało nam się dowiedzieć, co na to właściciel, będzie to może wiadomo w najbliższych dniach. Sprawdziliśmy natomiast i około 3 godzin po poście OBZKiR takiej kartki na płocie nie było. Czy została zdjęta po zamieszczeniu na FB ośrodka (mało prawdopodobne z uwagi na krótki upływ czasu), czy jest to jakiegoś rodzaju fejk lub prowokacja zewnętrzna, czy - jak sugerują komentarze - zawieszona była na chwilę i puszczona w obieg dla sensacji, tego na razie nie wiadomo. Faktem jest natomiast, że taki post na temat Śląska Cieszyńskiego krąży po - popularnie określając - internetach.    

kartka 22

 

Udostępnij

3
-1
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę