Porzucane podkłady kolejowe - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To kolejny epizod serii podrzucania nielegalnych odpadów w powiecie cieszyńskim. W tym przypadku zastanawia też pochodzenie, bo próbowano porzucić podkłady kolejowe. W jakim celu i w jaki sposób ktoś je wcześniej pozyskał?

podklady

 Jak informuje Straż Miejska w Skoczowie, dzięki czujności mieszkańców nie doszło do ponownego podrzucenia odpadów na terenie gminy Skoczów.

"Tym razem było to kilkanaście ton zużytych podkładów kolejowych. Transport odjechał na parking strzeżony a dalsze postępowanie będzie prowadzić Policja i WIOŚ Katowice. Prosimy o zgłaszanie podobnych sytuacji, które wzbudzają wasze podejrzenia." - informują skoczowscy strażnicy miejscy. 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę