Darmowa "siłka", kawiarnia - nowości pod Pilskiem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po wielu przygotowaniach, remontach, dekoracjach i sprzątaniu kawiarnia społeczna Cafe Siena w Korbielowie otwiera swoje drzwi dla wszystkich spragnionych aromatycznej kawy, pysznego ciasta i świetnego towarzystwa! Oficjalne otwarcie zaplanowano w niedzielę, 4 października, po mszy o 11.00.

Kawiarnia spoleczna

Wszystkim gościom będzie tego dnia towarzyszyć góralska muzyka. Jak podkreślają organizatorzy, czyli Dominikanie z Korbielowa oraz Fundacja Dobry Widok, kawiarnia ma być przede wszystkim miejscem spotkań dla mieszkańców i wszystkich osób przyjezdnych. To właśnie tutaj będą organizowane różne wydarzenia o tematyce kulturalnej, społecznej i edukacyjnej.

Warto podkreślić, że miejsce będzie niekomercyjne i każdego dnia wolontariusze będą przygotowywać dla wszystkich gości darmową kawę!

Do Cafe Siena można zawitać od poniedziałku do piątku od 16.00 do 21.00, w sobotę od 16.00 do 22.00, a w niedzielę już od 9.00 aż do 21.00.

Ale kawiarnia to jeszcze nie wszystko! Zgodnie z zapowiedziami sprzed pół roku powstaje także siłownia, która będzie darmowa i otwarta przez siedem dni w tygodniu, czyli również w weekendy! Prace nad tym przedsięwzięciem trwają od kilku miesięcy, a to wyjątkowe i unikatowe dzieło w dalszym ciągu można wesprzeć, finansowo lub rzeczowo.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę