Strażacy z Komorowic najlepsi w Polsce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na Ogólnopolskich Zawodach Ratowniczych KPP Sobótka 2020 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Komorowice Śląskie pokazali, że są najlepsi w kraju.

OSP Komorowice tyt

W pierwszej edycji zawodów ratowniczych rozegranych 9 i 10 października uczestniczyło łącznie 21 czteroosobowych drużyn. Zespoły ratowników musiały wykazać się znajomością procedur medycznych, umiejętnościami technicznymi, zgraniem w drużynie, sprawnością fizyczną i chęcią rywalizacji.

Najlepsza w kraju okazała się drużyna w składzie rat. med. Jan Wiatr, rat. Piotr Heller, rat. Tomasz Chrobak oraz rat. Szymon Szerszeń.
Nasza jednostka pokonała na ogólnopolskich zawodach drużyny, w których znajdowali się specjaliści z zakresu medycyny ratunkowej. Udowodniliśmy wysoki poziom naszego wyszkolenia oraz znajomość najnowszej wiedzy medycznej. Za cały ten sukces należą się podziękowania dla zarządu - w składzie prezes Dariusz Wątroba, naczelnik Bartłomiej Szerszeń, członek zarządu Sebastian Olszowy - oraz dla wszystkich druhów OSP Komorowice Śląskie za wsparcie na etapie zbiórek, ćwiczeń oraz za mentalne wsparcie podczas trwania zawodów - napisali najlepsi w Polsce strażacy – ratownicy na swoim Facebookowym profilu.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę