Spotkanie z Henryką Krzywonos - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Posłanka Henryka Krzywonos będzie gościć w Żywcu w piątek, 25 sierpnia. Spotkanie zatytułowane „Jak się zmienia dobra zmiana - od wyborów do protestów ulicznych” odbędzie się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej. Początek o godzinie 18.00.

Zdjęcie Henryka Krzywonos-Strycharska

Henryka Krzywonos jest posłanką. W czasie PRL - u działała w opozycji. W sierpniu 1980 r. zatrzymała tramwaj, który prowadziła, a gest ten stał się symbolem strajku komunikacyjnego podczas sierpniowych wydarzeń. Warto wspomnieć o tym, że posłanka w 2006 r. otrzymała od prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski.

O czym Henryka Krzywonos opowie w Żywcu? - Pani poseł odniesie się do obecnej sytuacji politycznej w naszym kraju - mówi Dawid Bąk z biura poselskiego Małgorzaty Pępek, która zainicjowała to spotkanie. Co ważne, będzie miało ono charakter otwarty. Każdy będzie mógł zadać pytanie.

- Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich, nie tylko mieszkańców Żywca - zachęca Dawid Bąk. Wstęp wolny.  

Udostępnij

4
+1
3
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę