„Historyczna Lipowa”. Biblioteka szuka zdjęć - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej rusza niebawem z Facebookowym profilem „Historyczna Lipowa”, który będzie miał na celu archiwizowanie i popularyzowanie historii Gminy Lipowa. Teraz zwraca się do mieszkańców oraz osób pochodzących z Gminy Lipowa o sprawdzenie swoich zbiorów i podzielenie się nimi.

lipowa stare foto

Od grudnia tego roku Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej rusza z nowym profilem na Facebooku „Historyczna Lipowa”. Strona prezentować będzie zdjęcia oraz inne ciekawe materiały związane z historią Gminy Lipowa. W związku z tym dyrektor biblioteki, Sylwia Wróbel zachęca wszystkich Mieszkańców oraz osoby, które pochodzą z Gminy Lipowa do przyłączenie się do tej inicjatywy.

Jeżeli ktoś posiada stare zdjęcia z terenu Gminy Lipowa, ukazujące historyczne momenty z życia wsi, wydarzenia, uroczystości, ale także codzienne życie mieszkańców, krajobrazy, budynki, czy inne interesujące elementy i zechciałby podzielić się takimi materiałami z biblioteką, proszony jest o kontakt – w siedzibie biblioteki w Lipowej (po otwarciu bibliotek, czyli po 29 listopada), telefonicznie (33) 867 16 74 lub mailowo bibliotekalipowa@bibliotekalipowa.pl. Można także napisać wiadomość na Facebookowym profilu biblioteki https://www.facebook.com/bibliotekalipowa. Instytucja bardzo chętnie przyjmie także inne materiały, np. artykuły, czy wspomnienia.

Oczywiście wszystkie materiały zostaną zeskanowane przez pracowników biblioteki, a oryginały wrócą do właścicieli.

Serdecznie prosimy o przekazywanie informacji swoim najbliższym – im więcej osób dowie się o tej inicjatywie, tym ciekawsze materiały biblioteka będzie mogła Państwu zaprezentować. Często nie wiemy, jak cenne pod względem historycznym materiały posiadamy w swoich domach.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę