Wzmacniają straż graniczną - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W niedzielę 7 marca do Śląskiego Oddziału Straży Gram przyjechali funkcjonariusze z Nadbużańskiego, Nadwiślańskiego oraz Podlaskiego Oddziału tych służb. 

Straz graniczna 33

 Od 27 lutego funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej realizują intensywne działania ukierunkowane na weryfikację przestrzegania obostrzeń przez podróżnych przekraczających granicę Rzeczypospolitej Polskiej z Czechami oraz Słowacją. Od poniedziałku w tych działaniach wspierają ich funkcjonariusze oddelegowani z Nadbużańskiego, Nadwiślańskiego oraz Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. Zasilili oni szeregi funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Bielsku-Białej oraz Opolu.

"Sprzęt, który przywieźli ze sobą oddelegowani funkcjonariusze (samochody patrolowe) będzie wsparciem podczas służby na odcinku granicy polsko-czeskiej i polsko-słowackiej w rejonie służbowej odpowiedzialności Śląskiego Oddziału Straży Granicznej." - informują śląscy pogranicznicy.  

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę