Informacyjne mapy w gminie Lipowa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Będą na nich zaznaczone nie tylko ulice, ale też miejsca użyteczności publicznej. Na przystankach w gminie Lipowa umieszczane są informacyjne mapy.

Ostre 1

Mapy widnieją już na przystankach sołectw: Ostre, Leśna, Słotwina i Sienna. Poza tym dostępne są również w sklepach (za darmo) oraz do pobrania przez stronę internetową Urzędu Gminy.

Przypomnijmy, że w gminie Lipowa trwa proces nowego nazewnictwa ulic. - Mapy ułatwią zarówno mieszkańcom, jak i turystom zapoznawanie się z nowymi nazwami ulic. Poza tym np. kurierzy będą mogli podjechać teraz na dowolny przystanek w sołectwie i sprawdzić gdzie znajduje się jaka ulica - mówi Jan Góra, wójt gminy Lipowa.

Map brakuje jeszcze w Twardorzeczce i Lipowej. Jak informuje Szymon Wróbel z Urzędu Gminy, w Twardorzeczce mapy pojawią się do końca września, natomiast w Lipowej umieszczane będą w przyszłym roku.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę