Śliwkowa Lipowa - Dni Gminy z Brathankami, Pieczarkami... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Latem każdy koniec tygodnia przynosi ze sobą ciekawe imprezy. Również ten nadchodzący, najbliższy. Tym razem głośno i zabawowo będzie w jednej z podżywieckich miejscowości, Co dokładniej będzie czekać zainteresowanych?

Lipowa

Dni Śliwkowej Gminy Lipowa odbędą się w najbliższy weekend, 19 - 20 sierpnia, na placu w centrum Lipowej, obok największego pomnika śliwki w Polsce.
W sobotę impreza rozpocznie się o godz. 17.00. Po konkursach z nagrodami, o godz.20.00 będzie można posłuchać żywieckiego zespołu rockowego Sonbird, a zaraz po nim wystąpią Brathanki. Pierwszy dzień zakończy dyskoteka z Radiem Bielsko.
Niedziela to konkursy dla dzieci, występ formacji Skład Niearchaiczny o godz. 17.00, After the Sound o 18.00. Od 21.30 będzie miał miejsce koncert Kapeli Pieczarki z okazji jej 25-lecia działalności muzycznej, a drugi dzień zakończy sztuka "Gwiezdne Wojny".
Wstęp wolny.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę