Piknik Lotniczy na Żarze - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe zakończenie wakacji - niebawem gratka czeka miłośników powietrznych wyczynów. Na Piknik Lotnczy zapraszają: Górska Szkoła Szybowcowa "Żar" AP oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Czernichowie

Szybowiec

Impreza odbędzie się na Górze Żar, a więc na lotnisku Górskiej Szkoły Szybowcowej Aeroklubu Polskiego „Żar” w sobotę 26 sierpnia. W programie m.in. akrobacja szybowcowa w wykonaniu Jerzego i Janka Makuli (wielokrotny mistrz świata) oraz akrobacja samolotowa Sebastiana Nowickiego i Adama Labusa z zespołu akrobacyjnego Fire Birds. Pokazy lotnicze będzie możliwość zobaczyć w godzinach 14.00 - 16.00. O godzinie 18.00 odbędzie się koncert zespołu Open Blues. 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę