Mamy świeże powietrze! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiejszy poranek przywitał nas nie tylko zimową aurą - wszędzie pełno śniegu - ale i dobrymi wskaźnikami jakości powietrza. Nocne opady śniegu oczyściły region ze smogu. Na jak długo?

balwan


Jak rzadko kiedy, dobre powietrze mamy dziś m.in. w Sosnowcu, Gliwicach, Tychach i w Żywcu. Nieźle jest też w Częstochowie, Katowicach, Zabrzu, Rybniku czy Bielsku-Białej.
Dzieci, które obecnie mają wolne od zajęć szkolnych, mogą wyjść na zewnątrz i ulepić bałwana czy pojeździć na łyżwach i nartach bez żadnych obaw o zdrowie. Temperatura maksymalna wyniesie dziś od 0°C do 2°C, w rejonach podgórskich od -2°C do 0°C, na szczytach Beskidów od -4°C do -2°C. Dziś w nocy może być mroźno. Niestety w sylwestra i Nowy Rok temperatury znacznie wzrosną.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę