Ultimatum dla burmistrza - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Urzędzie Miejskim w Żywcu zostało dziś złożone pismo w sprawie budowy ciepłowni/spalarni, które Stowarzyszenie "Żywiec nasza przyszłość" określa jako ultimatum.

Rury 22

 Sygnatariusze pisma domagają się od burmistrza Antoniego Szlagora wycofania do 14 dni z Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska wszystkich wniosków o wydanie decyzji środowiskowych w sprawie budowy nowych instalacji cieplnych. Pod żądaniem podpisało się wiele osób i instytucji, często ponad politycznymi podziałami: Małgorzata Pępek, Kazimierz Matuszny, starosta Andrzej Kalata, wicestarosta Stanisław Kucharczyk, przedstawiciele Rady Powiatu, radni miejscy Prawa i Sprawiedliwości, czy np. Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Żywieckiej. 

Pełną treść pisma można przeczytać w poniżej:

Pismo ultimatu

Udostępnij

24
+24
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę