Poradnia chirurgii dla dzieci w cieszyńskim szpitalu przyjmuje pacjentów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szpital Śląski w Cieszynie informuje, że Poradnia chirurgii dla dzieci działa i na bieżąco przyjmuje pacjentów.

Szpital gabinet

Oddział chirurgiczny dla dzieci został zamknięty z powodu niedostatecznej kadry lekarskiej, ale dyrekcji cieszyńskiego szpitala udało się utrzymać działanie poradni i zapewnić opiekę chirurgiczną dzieciom z powiatu cieszyńskiego.

W ramach działalności poradni, małych pacjentów przyjmują dwie specjalistki w dziedzinie chirurgii dziecięcej, lek. Krystyna Drzewicka oraz lek. Gabriela Gniadek. Poradnia działa przez trzy dni w tygodniu – w poniedziałki od 11.00-15.00, w środy 11.00-18.00 oraz w piątki 10.00-15.00. W poradni chirurgii dziecięcej wykonywane są także obowiązkowe badania stawów biodrowych niemowląt.

- Poradnia chirurgii dla dzieci w Szpitalu Śląskim przyjmuje trzy razy w tygodniu i jest w stanie zapewnić opiekę dzieciom z całego powiatu cieszyńskiego. Młodzi pacjenci przyjmowani są na bieżąco - podkreśla Czesław Płygawko, Dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Przyjęcie do poradni odbywa się na podstawie skierowania od lekarza rodzinnego lub specjalisty, a dzieci przyjmowane są w najbliższym dniu działania poradni.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę