Smog oczami dzieci - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Nie dla smogu, tak dla czystego powietrza” - pod takim hasłem w gminie Lipowa odbył się pierwszy gminny konkurs plastyczny dla Zespołów Szkolno – Przedszkolnych.

4

Wystawę, która powstała ze zwycięskich prac, będzie można oglądać do końca stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej. To kolejne z serii działań w gminie Lipowa, mające na celu zwrócić uwagę na problem zanieczyszczonego powietrza. Tylko w tym tygodniu do wszystkich oddziałów przedszkolnych w gminie trafiły oczyszczacze powietrza. W gminie zamontowano również dwie dużych rozmiarów „Eko tablice”. Od dłuższego czasu w gminie funkcjonują 3 czujniki smogu, które pozwalają na bieżąco (na stronie lipowa.pl) sprawdzać aktualny stan zanieczyszczenia powietrza. Organizatorem konkursu był Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipowej, oraz Urząd Gminy w Lipowej.

Część prac dzieci można zobaczyć w galerii poniżej.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę