Poszukują medyków - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starostwo Powiatowe w Żywcu zwraca się z ważnym apelem, który ma związek z panująca w kraju sytuacją epidemiczną. Poszukiwane są osoby, chcące i mogące pomóc w badaniach osób zagrożonych.

Badania lekarskie

 "Szanowni Państwo!

Realizując prośbę Wojewody Śląskiego o zwiększenie ilości badań osób przebywających na kwarantannie oraz z uwagi na konieczność wsparcia badań realizowanych obecnie przez Państwową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Żywcu poszukujemy osób z wykształceniem medycznym do pobierania materiałów do badań od osób przebywających na kwarantannie.

Zespół składający się z  pielęgniarki, położnej lub ratownika medycznego oraz kierowcy pobierałby materiał do badania w miejscu kwarantanny danej osoby. Jednocześnie informujemy, że Wojewoda Śląski gwarantuje pełne zabezpieczenie w środki ochrony osobistej.

Dodatkowe informacje udziela Zespół ds. Ochrony Zdrowia tut. Starostwa tel. 33 860 50 75.

Starosta Żywiecki

Andrzej Kalata"

Tak brzmi pełna treść komunikatu.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę