[AKTUALIZACJA] Szpital znów bez Izby Przyjęć - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sytuacja się powtarza. Jak długo potrwa?

Szpital nowy xx

"Szanowni Pacjenci. Sytuacja związana z dynamicznym rozwojem epidemii spowodowała konieczność czasowego wstrzymania działalności Izby Przyjęć. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Prosimy także o dzielenie się komunikatami ze szpitala, żeby docierały jak najszybciej do jak największej liczby mieszkańców powiatu żywieckiego. W tych trudnych czasach bardzo ważne jest, żebyśmy wszyscy współpracowali ze sobą, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno pacjentom, jak i personelowi. Liczymy na Państwa zrozumienie i wsparcie." - informuje Szpital Powiatowy w Żywcu.

Aktualizacja:

Po kilku godzinach na stronie społecznościowej Szpitala Powiatowego w Żywcu pojawiła się następująca informacja:

"Z powodu zapełnienia łóżek covidowych oraz obserwacyjnych w Izbie Przyjęć dla osób z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV-2 wstrzymane zostały przyjęcia w tym zakresie. Przyjęcia nadal odbywają się dla pacjentów urazowych, chirurgicznych i pediatrycznych oraz dla pacjentek na oddziale położniczo-ginekologicznym.️"

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę