Po byku - nietypowa akcja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z Górek Wielkich i Nierodzimia oraz skoczowska Jednostka Ratunkowo Gaśnicza zostały wezwane w sobotę do przeprowadzenia niecodziennej interwencji. 

Jej celem było schwytanie byka, który biegał po wałach nad Wisłą, w okolicy ul. Spokojnej w Górkach Wielkich. Zanim zastępy przybyły, zwierzę przebiegło rzekę i pobiegło w kierunku Ustronia Nierodzimia. Strażacy udali się za nim. Pojmanie zwierzęcia okazało się trudnym zadaniem, byk kilka razy się wymknął, jednak po prawie godzinnej akcji zwierze udało się bezpiecznie schwytać.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę