Nietrzeźwi na kajaku i woda w łódce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W sobotę stróże prawa, pilnujący bezpieczeństwa na Jeziorze Międzybrodzkim, dwukrotnie interweniowali wobec miłośników wodnych kąpieli.

Policja wodna

Do pierwszego zdarzenia doszło około 13.20. Policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który na środku jeziora wzywał pomocy. Policjanci natychmiast zareagowali i podpłynęli we wskazany rejon. Jak się okazało, w łodzi zepsuł się silnik, przez co 40-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego miał problemy z dopłynięciem do brzegu. Dodatkowo jego łódka nabierała wody. Policjanci odholowali go bezpiecznie do przystani.

Pół godziny później podczas patrolowania jeziora stróże prawa zauważyli przewrócony kajak, a w wodzie obok niego dwóch mężczyzn. Mieszkańcy Zabrza - 27-latek i jego o rok starszy kolega - zostali wciągnięci na policyjną łódź i, wraz z kajakiem, przewiezieni na ląd. Niestety, obaj byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało, że mieli w organizmie po ponad promil alkoholu. Za swoje zachowanie zostali ukarani mandatem.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę