Nabór do straży. Chętni? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcesz być strażakiem? Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu ogłosił postępowanie kwalifikacyjne dla kandydatów starających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu.

Straż pożarna

 Docelową posadą po stażu będzie starszy ratownik – kierowca. Przyjmowanie podań zakończy się 6 czerwca. W dalszej kolejności starających się oczekiwać będą: test sprawności fizycznej, sprawdzian lęku wysokości, sprawdzian umiejętności pływania, test wiedzy, rozmowa kwalifikacyjna, badania lekarskie.Pięciu najlepszych kandydatów wyłonionych zostanie początkiem lipca.

Przydatne linki:

Pełna treść ogłoszenia i warunki

Kwestionariusz osobowy

Kwestionariusz osobowy 2

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę