Istebna, Cieszyn, Ustroń - akcje strażaków - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie przedstawiła statystyki działań strażackich na terenie powiatu cieszyńskiego w 2018 roku. Co z nich wynika?

Cieszyn straz ogolna

Ogółem strażacy odnotowali 3266 zdarzeń. Praktycznie tyle samo było pożarów co alarmów fałszywych. Z kolei wielokrotnie częściej niż do pożarów, ratownicy jeździli do miejscowych zagrożeń: wypadków, groźnych uszkodzeń sprzętów i nieruchomości, skażenia środowiska.

Wiodący pod względem ilości zdarzeń jest oczywiście Cieszyn, ale w tej klasyfikacji zwraca też na siebie uwagę Ustroń, gdzie było ich niewiele mniej. Najwięcej wjazdów zaliczyła jednostka OSP Istebna Centrum. Znacznie więcej, niż OSP Cieszyn Bobrek.

Konkretne liczby i kategorie znajdują się w grafice poniżej.

Pozary pow ciesz

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę