Kup żywą, beskidzką choinkę. Są też jodły! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do Świąt Bożego Narodzenia zostały dwa tygodnie, ale w wielu miejscach już można nabyć naturalną choinkę - na przykład w Nadleśnictwie Węgierska Górka. Jakie to choinki i za ile?

Choinka lasy gov

 Czy w tym roku przygotowane jest coś szczególnego? Zapytaliśmy o to nadleśniczego Nadleśnictwa Węgierska Górka, Mariana Knapka.
- Przygotowaliśmy się, jak co roku, do sprzedaży choinek mieszkańcom Żywiecczyzny, ale też turystom lub osobom prowadzącym tutaj pensjonaty. W ofercie są głównie choinki świerkowe. Wystawiamy je do sprzedaży od dziś (11 grudnia), kiedy już panuje świąteczna atmosfera. Ceny zaplanowaliśmy w podobnym zakresie, jak w roku ubiegłym. Powiem jednak, że będzie pewna różnica. Postanowiliśmy uatrakcyjnić ofertę względem poprzednich lat również o choinki jodłowe. Będzie to jodła, która pochodzi ze szkółek ustanowionych w miejscach zdegradowanego niedawno lasu, głównie w Lipowej. Będą to oczywiście choinki pozyskane bez szkody dla lasu, oprócz tej specjalnej szkółki pochodzące też z pielęgnacji i ze specjalnie dokonywanej przez nas selekcji - zdradza nadleśniczy. - Drzewka będą dostępne w cenach atrakcyjnych i bardzo przystępnych. Wychodzimy z założenia że jak ktoś ma iść i ukraść w lesie, to niech lepiej przyjdzie do nas – powiedział Marian Knapek.
Ceny drzewek znajdziecie w załączniku pod tekstem. Bliższe informacje o możliwości oraz miejscu nabycia – Nadleśnictwo Węgierska Górka, Węgierska Górka ul. Zielona 62, tel. (33) 864 12 14.

pdfCennik_choinek_2017.pdf374.02 KB

Udostępnij

4
+3
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę