Wróci przejazd pociągów. Z wyjątkami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przez ponad miesiąc, od 17 kwietnia, pasażerowie pociągów w relacji Żywiec – Bielsko-Biała – Żywiec przewożeni są zastępczą komunikacją autobusową. Jak długo jeszcze potrwa taki stan?

Koleje 222

Przyczyną takiego rozwiązania był remont linii kolejowej na tym odcinku. Według wstępnych założeń, komunikacja zastępcza miała kursować do 28 maja.

- Przejazd większości pociągów na całym odcinku będzie wznowiony, zgodnie z planami, od wtorku 29 maja. Wyjątkiem będą dwa kursy w ciągu dnia. Chodzić będzie o pociąg, który wyjedzie z Katowic o godz. 04.23. Do Bielska-Białej dojedzie o 05.27i o 05.34 odjedzie komunikacja zastępcza do Żywca. Autobus dojedzie tam o godz. 06.21, stając po drodze na wszystkich przystankach. W odwrotnym kierunku wyjedzie komunikacja zastępcza z Żywca o godz. 06.39, a z Bielska-Białej do Katowic o 07.21 już pociąg. To będzie autobus przyspieszony, nie zatrzymujący się na przystankach pośrednich – powiedziała Magdalena Iwańska, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

 Sytuacja wróci więc prawie do normy.

 

Udostępnij

5
+5
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę