Gilowic walka z azbestem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wójt Gilowic Leszek Frasunek poinformował, że do 10 lipca na terenie tej gminy prowadzona będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest.

Azbest copy

Inwentaryzacją zajmuje się firma Eko – Team Konsulting z Bielska-Białej. W związku z tym wójt zwraca się z prośbą do właścicieli o udostępnienie posesji w celu dokonania oględzin  i ewentualną pomoc w wypełnieniu ankiety inwentaryzacyjnej.

- Ankieter przeprowadzający inwentaryzację będzie mieć ze sobą imienne upoważnienie wystawione przez wójta i w razie potrzeby można ankietera wylegitymować. Pracować będzie w godzinach 8.00 – 18.00. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z przedstawicielem firmy, który wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z inwentaryzacją oraz kwestie związane z wyrobami zawierającymi azbest. To pani Agnieszka Chylak, tel. 513 100 869 – poinformował wójt Leszek Frasunek.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę