Z Leo Express do Pragi już w lipcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Firma przewozowa Leo Ekspress finalizuje temat przejazdów kolejowych do Pragi. 

Leo express

Spółka poinformowała, że od 20 lipca uruchamia bezpośrednie weekendowe połączenie Kraków - Praga. Pociąg prywatnego przedsiębiorstwa będzie wyjeżdżał z Krakowa Głównego do Pragi w soboty i poniedziałki o godz. 05.04, a z Katowic o 06.67. Do stolicy Czech dotrze o 11.39. Zatrzymywał się będzie w: Skawinie, Zatorze, Oświęcimiu - Dworach, Tychach, Pszczynie i Zebrzydowicach. Po stronie czeskiej natomiast w Bohuminie, Ostrawie i Ołomuńcu. W odwrotną stronę będzie jeździł w piątki i niedziele o 16.10, docierając do Krakowa Głównego 23.19.

Argumentem, na który powoływano się od dawna, miały być niskie ceny. Jak podała Gazeta Wyborcza, oferowane są ceny promocyjne, do 1 września, od 19 zł. Regularna średnia cena za bilet na pełnej trasie ma mieścić się w widełkach 60 - 80 zł, a na odcinku Katowice - Ołomuniec 35 - 45 zł.

O przewozach firmy Leo Express, która ma być pierwszym prywatnym przewoźnikiem na naszych torach, pisaliśmy szerzej TUTAJ.

 

Udostępnij

7
+7
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę