Radni za burmistrzem. Bez obniżki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od lipca pensje samorządowców miały być obniżone. Nie wszystkie samorządy jednak przyjęły nowe rozwiązania. 

Tomasz Bujok

Pisaliśmy niedawno o obniżce pensji burmistrza Skoczowa, którą przyjęła tamtejsza rada miejska. Inaczej rzecz się miała w innym, pobliskim mieście powiatu cieszyńskiego. Tam burmistrz miałby mieć zmniejszone wynagrodzenie z 11 453 zł brutto miesięcznie na 9851 zł. brutto. Rada Miasta Wisła jednogłośnie odrzuciła projekt uchwały obniżającej zarobki burmistrza Tomasza Bujoka.

„Aktualnie Miasto nie zatrudnia zastępcy burmistrza, zwiększone zadania przyjął na siebie urzędujący burmistrz. Jego bardzo duże zaangażowanie, aktywność i dyspozycyjność oraz bardzo dobra współpraca z Radą Miasta nie stanowią podstaw do podjęcia uchwały zmniejszającej jego obecne wynagrodzenie. Zarówno dla radnych jak i środowiska lokalnego podjęcie decyzji o zmniejszeniu wynagrodzenia znaczyłoby brak poszanowania i uznania dla pracy burmistrza.”- głosi oświadczenie Rady Miasta Wisła.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę