Przebudują Remizę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Urząd Gminy Wilkowice ogłosił przetarg na remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilkowicach.

W zakres prac (rozbudowa, nadbudowa i przebudowa) wchodzić będą: budowa klatki schodowej; budowa pomieszczenia garażowego i magazynowego na poziomie parteru, budowa pomieszczeń sanitarnych, aneksu kuchennego, pomieszczenia magazynowego, szatni na poziomie piętra.

W ramach nadbudowy przewidziane jest urządzenie nad istniejącymi garażami, na kondygnacji poddasza, sali szkoleniowej i sali historycznej. Ponadto w planach jest  rozbiórka istniejącej i budowa nowej konstrukcji dachu; przebudowa istniejących stropów o konstrukcji drewnianej nad kondygnacją parteru; przebudowa istniejących kominów na parterze i poddaszu budynku; przebudowę wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej.

Warunki przetargu przewidują zakończenie prac do 20 grudnia 2019 roku.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę