Plan zagospodarowania znów do wglądu. Uwagi? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Burmistrz Żywca ogłosił ponowne wyłożenie do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta.

Ratusz w zimie

Projekt, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko wyłożony będzie do publicznego wglądu od 21 stycznia br. do 12 lutego w Urzędzie Miejskim w Żywcu, w pokoju nr 107 części B, w godz. 8.00 – 15.30.

Dyskusja publiczna nad planowanymi w nim rozwiązaniami ma się odbyć 7 lutego br. o godz. 15.00, również w Sali Ratuszowej tego samego urzędu.

Uwagi należy składać na piśmie do Burmistrza Miasta Żywca, Rynek 2 34-300 Żywiec lub na adres e-mail sekretariat@zywiec.pl z podaniem imienia i nazwiska lub organizacji i oznaczeniem nieruchomości, której uwaga dotyczy. Termin na te zgłoszenia przewidziano do 27 lutego br. Podobny tryb i czas przewidziane są dla uwag w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę