"Delfin" z poślizgiem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wykonawca porzucił plac budowy.

basen Skoczow

Zaplanowane na ten rok roboty budowlane związane z termomodernizacją budynku Krytej Pływalni „Delfin” w Skoczowie nie zostaną zrealizowane. 

"Wykonawca robót w trakcie prac nie zaangażował odpowiednich sił i środków, w związku z czym powstały opóźnienia uniemożliwiające zakończenie inwestycji w przewidzianym terminie. W marcu 2019 r. Gmina Skoczów zawarła umowę z wykonawcą robót, wyłonionym w drodze przetargu na wykonanie termomodernizacji budynku Krytej Pływalni „Delfin”. Pomimo dogodnych terminów wykonawca nie realizował ustalonego harmonogramu prac, nie reagował na wezwania do zintensyfikowania postępu robót, a w dniu 24 maja porzucił teren budowy. W jak najszybszym czasie Gmina Skoczów ogłosi ponownie przetarg na roboty budowlane związane z termomodernizacją pływalni." - głosi informacja Urzędu Miejskiego w Skoczowie.

Szerzej o remoncie skoczowskiego basenu pisaliśmy TUTAJ.

W związku z zaistniała sytuacją Kryta Pływalnia "Delfin" w Skoczowie czynna będzie według następującego harmonogramu:

  1. Od 15 czerwca 2019 r. do 30 czerwca 2019 r., ze względu na postój technologiczny, pływalnia będzie nieczynna (czynne będą jedynie biura SOSiR, bankomat oraz siłownia).
  2. Od 1 lipca 2019 r. pływalnia zostanie uruchomiona ponownie.
  3. Ponowne zamknięcie pływalni nastąpi w terminie, który będzie określony po rozstrzygnięciu przetargu i wybraniu nowego wykonawcy.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę