Żywieckie podatki w górę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stawki zostały podniesione o wskaźnik inflacji.

Zywiec pejzaz

 Podczas wczorajszej sesji Rada Miejska w Żywcu jednogłośnie podjęła uchwałę o nowych stawkach podatków, obowiązujących na terenie Żywca. Na czym polega zmiana? Podatek od metra kwadratowego gruntu dla mieszkańców z 0,37 zł na 0,38 zł, podatek od metra kwadratowego budynku dla mieszkańców z 0,72 zł na 0,73 zł, podatek od metra kwadratowego gruntu na działalność gospodarczą z 0,88 zł na 0,90 zł, podatek od metra kwadratowego budynku na działalność gospodarczą z 23,30 zł na 23,72 zł, budynki pozostałe z 7,28 zł na 7,41 zł, garaże wolnostojące z 7,67 zł na 7,81 zł. Najwyższy wzrost dotyczy opłaty za posiadanie psa, bo z 60 na 70 zł.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę