Jest lepiej. Jeszcze linia... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wszytko wskazuje na to, że deklaracje władz Skoczowa należy uznać za spełnione. Zmodernizowane skrzyżowanie przed wiaduktem w kierunku Międzyświecia sprawia mniej problemów i wydaje się być bezpieczniejsze.

krzyzowanie skoczow

O perypetiach mieszkańców tamtej okolicy miasta, przejeżdżających często przez to skrzyżowane, pisaliśmy TUTAJ. Niebezpieczeństwo wynikało głównie z małego pola widzenia dla kierowców nadjeżdżających od ul. Ciężarowej. Pisząc wprost, nie było widać, czy jakiś pojazd nie wypadnie nagle zza wiaduktu.

Zgodnie z zapowiedzią burmistrza Sitko, skrzyżowanie zostało nieznacznie odsunięte od murów wiaduktu, co według użytkowników dało znaczną poprawę.

- To tylko kilka metrów, ale już dużo bezpieczniej można się włączyć do skrzyżowania, bez obawy, że coś się na nim nagle pojawi. Nawet lustro jest niepotrzebne. Dobrze też widać po zmroku, dzięki ledowym oświetleniom. Może jeszcze linia, dokąd można dojechać Ciężarową przed zatrzymaniem na znaku „Stop” by się przydała – powiedział nam jeden z mieszkańców okolicy.

Udostępnij

8
+8
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę