Sprawa Solali w prokuraturze - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie kończy się ciężka przeprawa pracowników byłych Żywieckich Zakładów Papierniczych Solali. Fabryka postawiona została w stan likwidacji, a zatrudnione tam wcześniej osoby miały problem z otrzymaniem świadczeń pieniężnych i potrzebnych dokumentów.

solali

Prokuratura Rejonowa w Żywcu zajęła się sprawą niewydania wypowiedzeń umów o pracę i świadectw pracy. Prowadzone są czynności sprawdzające czy nie dopuszczono się czynu zabronionego z art. 218 par.1a kk. Zawiadomienie złożyli pracownicy Solali, z których 80 nie otrzymało od likwidatora przywoływanych powyżej dokumentów. Ich brak powoduje wiele utrudnień, w tym rejestrację w Powiatowym Urzędzie Pracy, a przede wszystkim podjęcie nowego zatrudnienia. Szerzej o problemach „papierni” pisaliśmy TUTAJ.

Udostępnij

4
0
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę