Z Żywca do Bydgoszczy z TLK - wspomóż Rytel - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Z początkiem roku szkolnego przybędzie nowe połączenie kolejowe.

TLK

Tanimi Liniami Kolejowymi (TLK) dojdziemy do Bydgoszczy już od 10 września. Pociągi będą kursować w niedziele. Stacja początkowa to Zakopane. Z Żywca wyjeżdżać będą o godz. 14.00. Skład pojedzie między innymi przez Bielsko-Białą, Pszczynę, Żory, Opole, Worcław Główny, Poznań Główny, Inowrocław. Do stacji Bydgoszcz Główna według planu dotrze o godz. 22.43. Drogę odwrotną, czyli z Bydgoszczy przebyć będzie można tymi samymi liniami w soboty, od 9 września. Wyjazd wcześnie, o godz. 05.45, przyjazd do Żywca 14.41. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom skład nie będzie zatrzymywał się w Jeleśni. Warto też nadmienić, że ten sam pociąg od 4 września będzie kursował w dni powszednie na linii Bielsko - Biała Główna (14.40) - Bydgosz Główna (22.45) i Bydgosz Główna (05.45) - Bielsko - Biała Główna (13.49). W weekendy nastąpi wydłużenie trasy. 
Przy te okazji Stowarzyszenie Kolej Beskidzka zachęca do przyłączenia się do akcji: Solidarni z Rytlem (pod linkiem numer konta, na który można dokonywać wpłat), gminą poszkodowaną podczas niedawnej nawałnicy na północy Polski.

 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę