W Kościele za emigrantów i uchodźców - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Diecezji Bielsko – Żywieckiej odprawiona będzie niebawem Eucharystia za migrantów i uchodźców oraz modlitwa za kraje doświadczające wojny.

dzien-migranta-uchodzcy-2018-850x480

 Będzie to 14 tycznia, kiedy w kościele przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Spotkanie przygotowuje Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody.
- Odpowiadając na wieloletni apel Kościoła oraz słowa papieża Franciszka i księdza prymasa Wojciecha Polaka, podejmiemy modlitwę za migrantów i uchodźców. W sposób szczególny będzie to modlitwa za mieszkających w Polsce Ukraińców - powiedział bp Roman Pindel.
W Żywcu mieszka i pracuje wiele osób z Ukrainy, do których może być skierowana ta uroczystość religijna. Kiedy i gdzie? W kościele pw. św. Pawła w Bielsku-Białej w niedzielę, 14 stycznia 2018, o godz. 14:00.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę