Alkomat na policji. A zakonnicy naprawią Żuka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gminny Ośrodek Kultury w Jeleśni zaprasza na uroczyste spotkanie podsumowujące nabór I edycji programu grantowego Lokalne Inicjatywy Społeczne Żywiec Zdrój w gminie Jeleśnia.

Wydarzenie to będzie okazją do  przedstawienia  17  zwycięskich projektów, które od grudnia realizowane są w gminie Jeleśnia  dzięki grantom,  przekazanym  przez firmę. Obecni podczas imprezy  grantobiorcy otrzymają pamiątkowe czeki, będą mieli też możliwość zaprezentowania swoich działań szerszej publiczności. A pomysły były zupełnie ciekawe: - Dominikanie z Korbielowa restaurować będą w ramach grantów samochód marki Żuk, powstanie probierz trzeźwości na Komisariacie w Jeleśni, do tego liczne warsztaty i wystawy.
Impreza odbędzie się  we wtorek 23 stycznia o godz. 15.45 w sali GOK w Jeleśni – ul. Plebańska 1.

Udostępnij

7
+7
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę