Święto kwaśnicy pod Grojcem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ich Troje, Michał Szpak, Czesław Śpiewa i Baciary - to główne gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu smakowania kwaśnicy w Żywcu. Ruszyła już sprzedaż biletów.

kwasnica-20 201508180610

 Impreza startuje 11 sierpnia w amfiteatrze Pod Grojcem. Potrwa trzy dni. Festiwal kwaśnicy odbędzie się już po raz czternasty. Bilety w cenie 15 zł można zakupić przez stronę internetową www.kwasnica.pl. Dzieci do lat sześciu mają wstęp wolny.

Głównym punktem programu będzie gotowanie kwaśnicy w wielkim garnku. Atrakcją będą też m.in. występy muzycznych gwiazd, pokaz mody, pobijanie rekordu w tańcu Macareny, licytacja koszulek Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego oraz pokaz sztucznych ogni.

Udostępnij

1
-4
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę