W środy niczego nie schrupiesz - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kino Janosik przychyliło się do prośby wielu widzów, którym jedzenie podczas seansu przeszkadza w odbiorze sztuki filmowej.

Kino Janosik nast

"Od 12 lutego zaczną bowiem obowiązywać "Środy Bez Chrupania" i będą to dni bez konsumpcji na sali kinowej. Nie będzie można w tym dniu kupić popcornu, nachosów oraz innych przekąsek, a wyłącznie napoje. W środy odbywają się pokazy filmowe w ramach Klubu Filmowego, gdzie widzowie są do takiej sytuacji przyzwyczajeni, a Ci którzy chcą obejrzeć pozostały repertuar bez szelestu papierków i chrupania będą mieli do tego dobrą okazję. Ci widzowie, którzy nie wyobrażają sobie jednak kina bez popcornu mogą skorzystać z oferty kina w pozostałe sześć dni. Kino Janosik prosi wszystkich o wyrozumiałość i dostosowanie się do panujących nowych zasad." - głosi komunikat żywieckiego Kina Janosik.

Udostępnij

15
+11
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę