Jest moc w bielskiej policji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mundurowi siłacze po raz kolejny potwierdzili swoją wysoką dyspozycję, zajmując miejsca na podium w ogólnopolskich zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc.

Sila z bielskiej policji

Organizowane zawody mają na celu popularyzację i upowszechnianie aktywności sportowej w dyscyplinach siłowych, a także integrację środowisk sportowych różnych służb. Puchar Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc odbył się w miniony weekend w Dzierżoniowie. W zawodach uczestniczyli policjanci, żołnierze, strażacy oraz funkcjonariusze innych służb mundurowych.

St. sierż. Konrad Adamaszek z wydziału ruchu drogowego bielskiej komendy, wywalczył mistrzowski tytuł. Startował w wyższej niż zwykle kategorii - do 82,5 kg. W trzecim podejściu podniósł ciężar 192,5 kg, zapewniając sobie miejsce na najwyższym stopniu podium. St. sierż. Mariusz Knap z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej, wywalczył II miejsce. Mariusz, aby zmieścić się w limicie wagowym do 100 kg, musiał zbić kilka kilogramów, co nieznacznie go osłabiło, ale wola walki i upór sprawiły, że podniósł ciężar 215 kg, co dało mu wicemistrzowski tytuł.

Wysokie lokaty policjantów garnizonu bielskiego przyczyniły się do tego, że cała 6-osobowa drużyna, reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach, wywalczyła I miejsce, broniąc tym samym tytułu sprzed roku.

O wcześniejszych sukcesach atletów z bielskiej komendy pisaliśmy też TUTAJ.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę