RANO: Gigantyczny korek w Świnnej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś rano sporo zmotoryzowanych spóźniło się do pracy, a uczniowie do szkół. W Świnnej, w okolicy przebudowywanego skrzyżowania z drogą na Przyłęków trwa wymiana asfaltu. Światła, które rano regulowały ruch, spowodowały gigantyczny korek w kierunku Żywca. Kierowcom puszczały nerwy.

21397365 1848159198535185 1408897682 n


- Zamiast w 15 minut dotarłem do Żywca w godzinę. Dojechałem do tego korka w Pewli Małej. Wszystkie boczne uliczki też były zapchane. Czy nie da się tam postawić policjanta, żeby kierował ruchem, a nie światła, które przepuszczają tylko kilka samochodów? - irytował się Marek z Pewli Wielkiej. Kilka godzin później firma, wykonująca remont nawierzchni, zdecydowała się na regulowanie ruchu przez swoich pracowników. Korek został rozładowany. Jak będzie jutro rano i w godzinach szczytu?

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę