W Lipowej budują przedszkole - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Brak śniegu martwi narciarzy, ale cieszy samorządowców z gminy Lipowa. Dzięki sprzyjającej aurze postępują prace przy budowie nowego przedszkola.

budowa przedszkola

W ostatnim czasie zalewano strop i rozpoczęto kolejne etapy budowy. Przypomnijmy, że nowe przedszkole w Lipowej kosztować ma blisko 3 mln zł. Początkowo termin zakończenia realizacji tej inwestycji przewidywano na wrzesień 2018 r., jednak dzięki sprawnym działaniom nowa placówka ma być gotowa już do połowy lipca.

Inwestycję w Lipowej realizuje zakład budowlano - montażowy „PROBUD” z Żywca. Warto wspomnieć o tym, że gmina uzyskała na ten cel dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

W gminie Lipowa przybywa mieszkańców i stąd pomysł na budowę nowej placówki dla dzieci. Przedszkole ma spełniać najwyższe standardy. Będzie kompleksowo wyposażone.

 

 

O nowym przedszkolu w Lipowej pisaliśmy już TUTAJ.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę